Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Zmywarki

Zmywarki

Zmywarki do naczyń są dzisiaj standardowym wyposażeniem domowych kuchni, więc tym bardziej wydają się niezbędne w kuchniach profesjonalnych, gdzie naczyń do zmywania jest wielokrotnie więcej. W przypadku restauracji, stołówek, kawiarni czy barów stosuje się jednak profesjonalne zmywarki gastronomiczne, które od tych domowych odróżnia o wiele wyższa wydajność.

Profesjonalne zmywarki różnią się między sobą funkcjonalnością, dlatego w sklepie Revolution proponujemy ich różne modele. Wśród nich są na przykład uniwersalne zmywarki do naczyń dla restauracji, pozwalające w ciągu godziny umyć nawet 30 koszy talerzy, szkła i sztućców. Dla kawiarni polecamy nieco mniejszą zmywarkę do filiżanek, natomiast kuchniom o większych potrzebach zmywarkę kapturową. Oprócz tego zapewniamy wszelkie niezbędne akcesoria do zmywarek, takie jak podstawy pod zmywarkę z prowadnicami, czy też dozowniki płynu myjącego.

Decydując się na zakup zmywarki gastronomicznej w Revolution, masz pewność, że Twoje urządzenie będzie Ci służyło niezawodnie przez wiele lat. Już teraz poznaj nasze produkty, które tylko u nas są dostępne w najniższych cenach na rynku!

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności