Sklep internetowy: tel: 61 225 49 12  |   sklep@hendi24.pl

Wózki, kosze

Wózki, kosze

Meble ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie dla wszelkich zastosowań technologicznych wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zachowanie podwyższonych standardów higieny i czystości. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wózki transportowe oraz inne niezbędne produkty do funkcjonowania prowadzonego obiektu. Sprzęty, które przedstawiamy w poniższej kategorii charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki panujące wokół. W ofercie do transportu wewnętrznego proponujemy wysokiej jakości: platformy transportowe ze stali nierdzewnej, wózki transportowe ze stali nierdzewnej, wózki ze stali nierdzewnej oraz specjalistyczne wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej. Na indywidualne zamówienia montujemy… Czytaj więcej »

Meble ze stali nierdzewnej to najlepsze rozwiązanie dla wszelkich zastosowań technologicznych wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zachowanie podwyższonych standardów higieny i czystości. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wózki transportowe oraz inne niezbędne produkty do funkcjonowania prowadzonego obiektu. Sprzęty, które przedstawiamy w poniższej kategorii charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki panujące wokół. W ofercie do transportu wewnętrznego proponujemy wysokiej jakości: platformy transportowe ze stali nierdzewnej, wózki transportowe ze stali nierdzewnej, wózki ze stali nierdzewnej oraz specjalistyczne wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej. Na indywidualne zamówienia montujemy również niestandardowe wózki transportowe o specjalnych konstrukcjach. Materiały wykorzystywane do produkcji i sposób wykonania zapewniają utrzymanie czystości, ponieważ łatwo się czyszczą i nie absorbują zabrudzeń oraz wygodę w czasie wielokrotnego użytkowania. Przedstawiane w ofercie kosze ze stali nierdzewnej czy pojemniki na odpadki ze stali nierdzewnej oraz pozostałe produkty doskonale sprawdzają się w obiektach gastronomicznych, szkołach, przedszkolach, restauracjach, kawiarniach, świetnie sprawdzają się również w laboratoriach czy szpitalach. Poza gotowymi meblami proponujemy również te do samodzielnego montażu. Wysłane w paczce wraz z instrukcją złożenia zapewniają możliwość montażu czy demontażu w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie produkty posiadają trzyletnią gwarancję producenta.

« Czytaj mniej
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Promocja!

image
Nóż szefa kuchni dł ostrza 20 mm kod 979907
Nóż szefa kuchni dł ostrza 20 mm kod 979907
56,58 zł
Promocja kończy się za
godz. min. sec.
Nóż szefa kuchni za 1 gr przy zakupach na kwotę 499 zł