Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Piece

Piece

Jednym z najważniejszych urządzeń w każdej profesjonalnej kuchni jest piec gastronomiczny. To w nim przygotowuje się dużą część serwowanych potraw, ponieważ umożliwia on pieczenie zarówno ciast i pieczywa, jak też dań mięsnych, rybnych oraz warzywnych.

W sklepie Revolution udostępniamy Ci najwyższej jakości piece gastronomiczne, które doskonale spełnią swoje zadanie w restauracji, stołówce, cukierni, a także w barze. Katalog naszych produktów obejmuje duży wybór modeli pieców, wśród których dominują piece konwekcyjno- parowe, zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia wnętrza komory. W zależności od potrzeb możesz wybrać duży lub niewielki, kompaktowy piec, a także zdecydować, czy ma mieć on sterowanie manualne, czy elektroniczne. W ofercie mamy również praktyczne podstawy pod piece, dzięki którym korzystanie z urządzenia jest wygodne i bezpieczne. Każdy z pieców Revolution to produkt bardzo łatwy w obsłudze i najwyższej jakości, który gwarantuje długie i bezawaryjne użytkowanie. W wyborze odpowiedniego modelu chętnie pomogą Ci nasi specjaliści, dostępni pod numerem telefonu, widocznym na górze strony internetowej.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności