Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Naświetlacze do jaj

Naświetlacze do jaj

Urządzenia w profesjonalnych kuchniach nie tylko usprawniają pracę, ale także pomagają w zapewnianiu bezpieczeństwa serwowanych posiłków. Takie zadanie spełniają nowoczesne naświetlacze do jaj, dzięki którym można skutecznie i w bardzo krótkim czasie usunąć z powierzchni skorupek wszelkie zarazki, w tym najgroźniejsze dla zdrowia człowieka bakterie chorobotwórcze.

W Revolution masz do wyboru różne modele naświetlaczy do jaj w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu ponosząc minimalne koszty, możesz skutecznie zapewnić bezpieczeństwo żywności produkowanej w Twojej placówce gastronomicznej. Nasze naświetlacze różnią się przede wszystkim pojemnością – dla małej gastronomii polecamy urządzenie sterylizujące do 10 jaj jednocześnie, dla większej kuchni naświetlacz o pojemności 30 jaj. Każde z proponowanych urządzeń wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i odznacza się najlepszymi parametrami naświetlania.

Naświetlacz do jaj polecamy wszelkiego rodzaju punktom gastronomicznym, w których często przyrządzane są posiłki na bazie jaj, w szczególności zaś cukierniom oraz stołówkom szkolnym i przedszkolnym.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności