Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Meble ze stali nierdzewnej

Meble ze stali nierdzewnej

Szanowni Państwo sklep Hendi.pl oferuje meble ze stali nierdzewnej dla zastosowań technologicznych. Konstrukcje powstają przy użyciu wysoko gatunkowego materiału – stali nierdzewnej AISI 430. Wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki otoczenia.
Wykonane przez nas konstrukcje wyróżnia wyjątkowa uniwersalność zastosowań. Wynika ona z prostej konstrukcji, wybitnej wytrzymałości, a także nowoczesnej estetyki. Przedmioty spełniają ponadto restrykcyjne normy w zakresie wyposażania obiektów o podwyższonych standardach higieny i czystości. Konstrukcje są bowiem wyjątkowe proste w czyszczeniu i nie absorbują zabrudzeń.
W naszej ofercie dostępne są meble gastronomiczne z przeznaczeniem do obiektów zbiorowego żywienia, szkół, przedszkoli, restauracji, kawiarni.
Posiadamy również meble ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu, otrzymują je Państwo w wygodnej paczce a ich montaż nie przysparza kłopotów.
Dysponujemy stołami ze zlewem prawostronnym jak i z dwoma zlewami, stołami załadowczymi i wyładowczymi doi zmywarek, szafkami i półkami wiszącymi, szafkami przelotowymi z drzwiami suwanymi, wózkami do transportu pojemników, oraz wózkami 2 i 3 półkowymi o szerokim zastosowaniu jak również bemarami.Kupując produkty na hendi.pl kupujesz bezpośrednio u producenta zyskujesz dwuletnią gwarancję na wszystkie oferowane produkty. Wysyłka na terenie Polski jest gratis nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i masz 30 dni na zwrot i wymianę, jeśli okaże się że zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań.
W razie pytań służymy poradą specjalistów w zakresie wyposażenia Gastronomii.Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16, tel. +48 61 647 44 44 , e-mail sklep@hendi24.pl

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności