Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Higiena transport i magazynowanie

Higiena transport i magazynowanie

Hendi.pl oferuje szeroką paletę produktów ułatwiających urządzenie i obsługę kuchni od strony logistycznej. Nasza propozycja to między innymi: modułowe regały o ładowności półek do 80 i 150 kg., termosy do transportu żywności pojemniki termoizolacyjne przystosowane do pojemników GN, cenione przede wszystkim przez firmy cateringowe, wózki do transportu pojemników GN, wózki półkowe, które doskonale sprawdzają się: hotelach, szkołach, przedszkolach czy szpitalach, meble ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu, stoły ze zlewami, półki i szafki wiszące oraz szafy przelotowe.
Kolejną ważną pozycję w naszej ofercie stanowią zmywarki w trzech przedziałach cenowych Kitchen Line, Profi Line oraz Top Line, do mycia szkła oraz naczyń. Nasze zmywarki to przede wszystkim niskie koszty eksploatacji, niskie zużycie wody już nawet od 2 l na cykl, wysoka jakość mycia dzięki wydajnej pompie. Na szczególną uwagę zasługują zmywarki z serii Proifi Line, które w standardzie posiadają 5 cykli mycia, są też wyposażone w funkcję „miękki start”, która przyśpiesza załączenie kolejnego cyklu mycia. Do większych kuchni polecamy zmywarki kapturowe o bardzo dużej wydajności. Zmywarki z serii Top Line to najnowocześniejsze urządzenia z naszej oferty, rekomendowane przede wszystkim do dużych restauracji i firm cateringowych.
Uzupełnieniem naszej oferty w kategorii higiena, transport i magazynowanie, są wszelkiego rodzaju płyny i preparaty do zmywarek, kosze do zmywarek, pojemniki na sztućce, sterylizator do jaj, młynek do odpadków, sterylizator do noży, baterie umywalkowe, separator tłuszczu, furażerki itp.
Kupując produkty na hendi.pl zyskujesz dwuletnią gwarancję producenta na wszystkie oferowane produkty. Wysyłka na terenie Polski jest gratis, nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i masz 30 dni na zwrot i wymianę, jeśli okaże się że zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań. Większość oferowanych produktów wysyłamy pod wskazany adres w 24h. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności