Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Cukiernia, piekarnia

Cukiernia, piekarnia

Proponujemy Państwu całościowe, kompleksowe wyposażenie cukierni i piekarni. Sklep Hendi.pl oferuje Państwu wszystko to co jest niezbędne do profesjonalnego wyposażenia cukierni oraz piekarni. W naszym sklepie oferujemy nie tylko takie meble i urządzenia jak piece idealne do pieczenia ciast i pieczywa , wózki do transportu blach oraz pojemników GN, profesjonalne stoły i szafy chłodnicze czy nadstawy chłodnicze. Nabędą Państwo również drobne elementy, detale wyposażenia cukierni czy piekarni. Są to między innymi: pistolety do sosów i kremów, syfony do bitej śmietany, palniki gazowe do creme brulee końcówki dekoracyjne, noże cukiernicze, rękawice, gałkownice i porcjonery, wałki, skrobaki, sita worki do dekorowania czy formy do wypieków oraz szereg innych niezbędnych do wypieku akcesoriów.
Wszystko co potrzebne do wyposażenia Państwa lokalu dostępne jest w jednym miejscu, w naszym sklepie.
Kupując produkty na hendi.pl kupujesz bezpośrednio u producenta zyskujesz dwuletnią gwarancję na wszystkie oferowane produkty. Wysyłka na terenie Polski jest gratis nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i masz 30 dni na zwrot i wymianę, jeśli okaże się że zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań. Większość oferowanych produktów wysyłamy pod wskazany adres w 48h.
W razie pytań służymy poradą specjalistów w zakresie wyposażenia Gastronomii.
Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. tel. +48 61 647 44 44 , e-mail sklep@hendi24.pl

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności