Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów, dokonywanych w sklepie internetowym www.hendi.pl przez naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Gwarancja oryginalności i zgodności z normami
Hendi Sp z o.o. gwarantuje Państwu autentyczność sprzedawanych produktów. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają deklaracje zgodności 9atesty) które można pobrać w formacie PDF na stronie produktu.

Szyfrowane, bezpieczne zakupy
Formularz składania zamówienia w sklepie hendi.pl przesyłany jest za pomocą szyfrowanego połączenia, zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Bezpieczeństwo płatności
W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę BlueMedia
Transakcje obsługiwane przez BlueMedia zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

Gwarancja satysfakcji
Oferujemy 30 dni na zwrot towaru lub wymianę. Jeśli zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań możesz odesłać nam zamówiony produkt my zwrócimy pieniądze lub wymienimy na inny.
Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.
Jedynym wyjątkiem od powyżej reguły są zamówienia na meble ze stali nierzewnej które wykonywane są pod zamówienie z terminem 15 dni roboczych. W przypadku tych produktów nie ma możliwości zwrotu. Produktu takie są oznaczone na karcie produktu jako: "produkt na indywidualne zamówienie termin realizacji 15 dni roboczych"

Nasze marki

  • Revolution
  • Arcoroc
  • Hamilton Beach
  • Grafen
  • Fine Dine
  • Arctic
  • BarUP

Katalogi do pobrania

Przejdź do strony, na której znajdują się katalogi do pobrania

Zobacz więcej