Sklep internetowy: 61 658 70 59/56   sklep@hendi24.pl

Centrala firmy: 61 658 70 00   info@hendi.pl

Artykuły bufetowe

Artykuły bufetowe

Dysponujemy szerokim asortymentem wyposażenia bufetowego. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w restauracjach, hotelach, chętnie używane są też przez firmy cateringowe oraz małą i dużą gastronomię. Wysoka jakość i walory użytkowe naszych wyrobów doceniane są przesz szerokie grono restauratorów oraz managerów firm cateringowych.
W naszej ofercie znajdują się między innymi: kociołki do zup z serii Kitchen i Profi Line, podgrzewacze elektryczne, termosy na zupę, podgrzewacze na pastę, z których na szczególną uwagę zasługują podgrzewacze z serii Top Line z systemem otwierania rolltop. Ten produkt szczególnie rekomendowany jest do serwowania posiłków w systemie samoobsługowym. Uzupełnieniem oferty są różnego rodzaju pasty do podgrzewaczy o zróżnicowanych parametrach i czasie spalania. Prawdziwym bestsellerem jest paliwo do podgrzewaczy z knotem, które charakteryzuje się wygodą i łatwością użytkowania.
Uzupełnieniem naszej oferty bufetowej są przybory do serwowania z serii Profi i Kitchen Line o najwyższej jakości i bardzo dużych walorach użytkowania. Poza tym posiadamy łyżki i sztućce do sałatek, tace chłodzące, witryny do prezentacji, patery, szczypce, dyspensery, tace oraz dzbanki czyli wszystko to co potrzebne jest to profesjonalnego urządzenia bufetu.
Kupując produkty na hendi.pl zyskujesz dwuletnią gwarancję producenta na wszystkie oferowane produkty. Wysyłka na terenie Polski jest gratis, nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i masz 30 dni na zwrot i wymianę, jeśli okaże się że zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań. Większość oferowanych produktów wysyłamy pod wskazany adres w 48h. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności